Blog > Komentarze do wpisu

BUDUJEMY PO NORWESKU

Koniecznie to trzeba przeczytać

 

 

Wile lat spędziliśmy w Norwegii. Zajmowaliśmy się tam budową domów z drewna .  Z naszej pracy zadowolonych było i jest wiele norweskich rodzin, które doceniły naszą fachowość i profesjonalizm. Budowaliśmy domy od fundamentów po dach w systemie POD KLUCZ.

 Po latach emigracji postanowiliśmy wrócić do Polski, zdobyte w Norwegii doświadczenie i wiedzę postanowiliśmy wykorzystać w kraju.  Domy z drewna, budowane zgodnie z tradycjami i technologiami norweskimi są bardzo trwałe i bardzo ciepłe. W Polsce tego typu domy stają się coraz bardziej popularne. Budują je szczególnie osoby, które mieszkały w Norwegii przekonując się o zaletach takich budynków.

Bardzo ważną zaletą jest ich stosunkowo szybka budowa oraz zdecydowanie niższa cena zakupu niezbędnych materiałów.

POGLĄDOWY SCHEMAT KONSTRUKCYJNY DOMU NORWESKIEGO

 

 

 

 O domach norweskich możecie Państwo poczytać  w prasie fachowej oraz branżowych portalach internetowych. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Państwa materiał potrzebny do budowy wymarzonego domu w połączeniu z naszym doświadczeniem i pracą spełnią Wasze marzenia o domku z ogródkiem. 

Kontakt

Tel. 690009983

Mail: budujemydomy@gazeta.pl

sobota, 26 kwietnia 2014, budujemydomy

Polecane wpisy

Komentarze
2015/03/20 11:37:23
Łosoś norweski jest bardzo smaczną rybą, a rybka lubi pływać. W dodatku ich budownictwo potrafi zrobić na człowieku wrażenie. Stąd też rosnąca popularność jaką się darzy domy drewniane?
-
2015/08/10 14:17:17
Skandynawowie mają dobre pomysły i śmiało można brać z nich przykład. Wszystko jest u nich przemyślane i funkcjonalne. Każdy element. Ostatnimi czasy sporym powodzeniem cieszą się u nas okna skandynawskie - te również są dużo lepsze od zwykłych okien z PVC jakich jest u nas pełno.